
Подушка м'яка для дитячого стільчика 23х28, сіра Рожевий у горошок
379 ₴
+380 (68) 272-18-77
- +380 (96) 596-46-96
- В наявності
- Код: 688
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 200 кг |
| Висота подушки | 3 см |
| Довжина подушки | 28 см |
| Наповнювач | Синтепух |
| Ортопедичні властивості | Немає |
| Основний матеріал наволочки | Бавовна |
| Тип | Декоративна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Рожевий у горошок |
| Ширина подушки | 23 см |
- Ціна: 379 ₴











