
-50%
Стільчик для дитячої кімнати 55×37×33 дитячий зручний стілець для ігор, білий з сірим
2 720 ₴
1 360 ₴
+380 (68) 272-18-77
- +380 (96) 596-46-96
- В наявності
- Код: TD-25753
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Стільчик |
| Габаритні розміри стільчика | |
| Висота сидіння стільчика | 550 мм |
| Глибина стільця | 370 мм |
| Ширина стільчика | 330 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | ЛДСП |
| Сидіння | ламінована ДСП |
| Спинка | ДСП ламінована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип столу за своїм призначенням | універсальний |
| Вікова група | Для дітей |
| Кількість місць | 1 |
| Стать | Унісекс |
| Зрістова група | № 1 |
- Ціна: 1 360 ₴











