
-50%
Зручний столик у дитячу кімнату 70×45×51, дитячий ігральний стіл із ящиком, білий з сірим
4 580 ₴
2 290 ₴
+380 (68) 272-18-77
- +380 (96) 596-46-96
- В наявності
- Код: TD-45307
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Україна |
| Вид столу за своїм призначенням | універсальний |
| Вікова група | Для дітей |
| Кількість місць | 1 |
| Колір | Сірий |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість столів у групі | 1 шт. |
| Кількість тумб | 1 шт. |
| Ростова група | № 1 |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 51 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 40 мм |
| Глибина стільниці | 40 мм |
| Довжина стільниці | 67 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Опори | ламінована ДСП |
| Стільниця | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип столу за своїм призначенням | універсальний |
| Зрістова група | № 1 |
- Ціна: 2 290 ₴











