
Коричневе шкіряне чоловіче портмоне з відділеннями для документів Marco Coverna MCBK010-805
3 185 ₴
+380 (68) 272-18-77
- +380 (96) 596-46-96
- В наявності
- Код: MCB047-805 brown
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 10 мм |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 3.5 мм |
| Ширина | 12.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень на змійці | 2 |
- Ціна: 3 185 ₴











